Vychutnejte si Ligu mistrů s bet365

Skupinová část Ligy mistrů začíná v úterý 16. září a díky bet365 si její zahájení můžete užít s jedinečnou nabídkou mnoha sázek a bonusů.

Vychutnejte si Ligu mistrů s bet365

Real Madrid zahájí obhajobu trofeje proti Basileji na domácím Estadio Santiago Bernabéu, zatímco Arsenal narazí na Borussii Dortmund. Tyto dva týmy byly nalosovány do stejné skupiny druhou sezónu po sobě. Ve středu se Chelsea střetne se Schalke a tým Josého Mourinha se bude snažit zopakovat výsledek z minulého roku, kdy své protivníky ze skupiny G porazili jak venku, tak i v domácím prostředí. Diváci se také můžou těšit na souboj mistrů Anglie a Německa, když se utkají Bayern Mnichov a Manchester City.

Nezapomeňte, že díky naší nabídce živých přenosů od bet365 Vám neunikne akce z těch nejvyšších domácích fotbalových lig na světě. Zároveň si můžete vychutnat i mezinárodní přátelská utkání. Pro sledování živých přenosů Vám  stačí otevřít si bet365 účet.

Aby pro Vás byla tato sezóna ještě lákavější, využijte po celou její dobu i 100% Eurofotbal bonusu a nabídky 0:0 – Peníze zpět.

Díky široké nabídce předzápasových i Live sázek, skvělým bonusům a napínavým živým přenosům je bet365 tím nejlepším místem pro fotbalové sázky.

Pokud ještě nemáte u bet365 účet, zaregistrujte se nyní.

Stávající zákazníci se mouhou přihlásit zde.