Sázková kancelář BetRedKings – recenze

BetRedKings

Visit
Název:BetRedKings
Založeno:2009
Provider:BetRedKings
Bonus:100% až €25
mobilní sázení:Ano
Screenshot 1

Screenshot 2

BetRedKings

Sázková kancelář BetRedKings je součástí RedKings, jedné z vedoucích online sázkových a herních společností, která poskytuje online sportovní sázení, poker a kasíno hry mnoha zákazníkům po celém světě.
Interaktivní live sportovní sázení je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Pro sázení na fotbalová utkání je v nabídce většina mezinárodních fotbalových lig včetně Premier League, Serie A, Primera Liga, Bundesliga 1 a Champions League. Do nabídky ja také zahrnuta Veikkausliiga z Finska, Allsvenskan ze Švédska a mnoho dalších lig z Ruska, Ukrajiny a MLS z USA.

Sázková kancelář BetRedKings – Registrace

Klikněte zde pro zahájení registrace BetRedKings. V následujícím okně vyplňe Váš email, uživatelské jméno a heslo, které budete používat pro přihlášení do BetRedKings. Stejné přihlašovací údaje můžete použít i v poker roomu RedKings Poker, není potřeba se znovu registrovat.

Kliknutím na „Registrovat můj účet“ vám bude na email zaslán ověřovací kód, který zpětně vepíšete do políčka „Váš ověřovací kód„. Po vyplnění kódu klikněte na „Ověřit moji e-mailovou adresu„. Můžete také kliknout na odkaz „Validate„, který naleznete v obdrženém emailu.

V následujícím okně vyplňte zbývající údaje pořebné k registraci. Položka „Preferred currency to Bet with“ označuje měnu Vašeho hráčského účtu. V tuto chvíli jsou dostupné tři měny, americký dolar, britská libra a EURO.
Preferovaný jazyk doporučujeme zvolit angličtinu, nebo jazyk Vám nejbližší (zákaznická podpora je dostupná v češtině).

Jakmile vyplníte veškeré údaje, otevře se Vám hráčský účet s aktuální nabídkou na sázení. Poslední krok, a to vložení peněz, provedete jednoduše kliknutím na červené tlačítko „Transfer Funds“ v levém menu a následně na červený odkaz „Vkládejte„.

Sázková kancelář BetRedKings – Bonusy

BetRedKings Sázení

100% bonus pro první vklad max. 25€

– bonus kód BRKBONUS
Proveďte svůj první vklad u sázkové kanceláře BetRedKings s použitím kódu pro vklad: BRKBONUS a získejte bonus za první vklad 100% až do výše 25€. Bonus bude připsán na Váš účet v sekci „Speciální akce“. Pro vyplacení bonusu musí být hodnota vkladu a bonusu prosázená minimálně 4x, na nejméně 10 sázek. Pro kalkulaci obratu je nutné vsázet na kurz alespoň 2.0. Bonus je platný 45 dní od připsání a pouze pro vklady provedené prostřednictvím Visa, MasterCard, ukash, Click2Pay a clickandbuy.


Kasíno RedKings

100% bonus na první vklad, max. 1000€

– bonus kód CRK1000
Minimální vlad je 20€. Vklad a bonus musí být „protočen“ alespoň 30x aby bylo možné provést výběr. Bonus je platný po dobu 60 dní.

100% bonus na druhý vklad, max. 500€

– bonus kód CRK500
Stejné podmínky jako bonus na první vlkad: minimální vlad je 20€. Vklad a bonus musí být „protočen“ alespoň 30x aby bylo možné provést výběr. Bonus je platný po dobu 60 dní.


RedKings Poker

RedKings poker nabízí dva druhy vstupních bonusů. První tři bonusy HEARTS250, DIAMONDS500 a KINGS1000 popisují bonusy, které se postupně uvolňují Vaší hrou. Za odehrané players points se Vám připisují reálné peníze:

HEARTS250 – 10$ za 120 player points –
Bonus kód HEARTS250
– za každých odehraných 120 player points bude na Váš účet uvolněno 10$ a to až do maximální výše 250$. Požadovaný počet player points musí být nahrán do 90 dní od aktivace bonusu, jinak bonus propadne.

DIAMONDS500 – 50$ za 500 player points –
Bonus kód DIAMONDS500
– za každých odehraných 500 player points bude na Váš účet uvolněno 50$ a to až do maximální výše 500$. Požadovaný počet player points musí být nahrán do 55 dní od aktivace bonusu, jinak bonus propadne.

KINGS1000 – 100$ za 900 player points –
Bonus kód KINGS1000
– za každých odehraných 900 player points bude na Váš účet uvolněno 100$ a to až do maximální výše 1000$. Požadovaný počet player points musí být nahrán do 40 dní od aktivace bonusu, jinak bonus propadne.

Druhou bonusovou variantu můžete zvolit pokud máte zájem o fixní bonus k Vašemu vkladu. Za každý 1$ zaplacený na
poplatku herně (např. na Tournaments fees) získáte 3.6 player points.

KINGSIZE1250 – 100% maximánlně 1250$ –
bonus kód KINGSIZE1250
– za každý 1$ zaplacený herně musíte nasbírat 10-ti násobek player points. Bonus je aktivní 30 dní.
KINGSIZE2000 – 100% maximánlně 2000$ –
bonus kód KINGSIZE2000
– za každý 1$ zaplacený herně musíte nasbírat 9-ti násobek player points. Bonus je aktivní 30 dní.
KINGSIZE2500 – 100% maximálně 2500$ –
bonus kód KINGSIZE2500
– za každý 1$ zaplacený herně musíte nasbírat 8-mi násobek player points. Bonus je aktivní 21 dní.


Všechny bonusové kódy je nutné zadávat při převodu peněz.

Vklady a výběry

Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, WebMoney, Click2Pay, clickandbuy, paysafecard, ukash
Veškeré vklady jsou zpracovány ihned. Minimální vklad je 5€(vklad přes Neteller), 10€ Skrill, vklady kartou minimálně 20€. Výběry jsou zpracovány obvykle do 3 pracovních dní a musí se rovnat způsobu vkladu (pokud vkládáte peníze přes Skrill, stejný způsobem je musíte také vybírat, apod.).

Doplňující informace

Sázková kancelář BetRedKings vlastní Evropskou a UK licenci pro sportovní sázení z Malty a licenci pro poker vydanou na Gibraltaru (software Ongame).