Sázková kancelář Betfair – recenze

Betfair

Visit
Název:Betfair
Založeno:2004
Provider:Betfair
Bonus:100% až €20 sázka zdarma
mobilní sázení:Ano
Screenshot 1

Screenshot 2

Betfair je unikátním subjektem na trhu online sázení. Před lety šli zakladatelé Andrew Black a Edward Wray v Anglii na pivo s tím, že budou sledovat fobalový zápas. Andy fandil Manchesteru United a Edward FC Liverpool. Před zápasem si chtěli ve sportbaru vsadit, nelíbili se jim však kurzy ani poplatky, které bylo nutno zaplatit. Domluvili se tedy, že si stanoví kurz (protože ManU bylo favoritem zápasu) a vsadí se mezi sebou. Kurz, na kterém se domluvili, byl o dost lepší než v místní sázkové kanceláři. Peníze dali na stůl a po zápase si je výherce vzal. Tak vznikla Sázková kancelář Betfair a funguje dodnes – lidé sází mezi sebou, stanovují si vlastní kurzy, které jsou v drtivé většině případů vyšší než u sázkových kanceláří. Betfair si z každé vyhrané sázky veme malý poplatek – proto jsou pro Betfair nejpřínosnější zákazníci, kteří na sázení vyhrávají. Betfair sám se Vás bude snažit naučit vyhrávat.

Sázková kancelář Betfair – Registrace

Betfair registraci zahájíte zde . Jedná se o klasický registrační postup, vyplňte všechny Vaše údaje velmi pečlivě*, protože Betfair si Vás v rámci KYC (Know your customer = poznej svého zákazníka) může ověřovat a zjišťovat, zda opravdu existujete.

Po registraci si vložte na svůj hráčský účet prostředky pomocí jedné z nabízených metod vkladu.

* je opravdu nezbytné vyplňovat pravdivé údaje. Pokud tak neučiníte může se vám stát, že Betfair odmítne vyplatit jakékoli výhry. Mimo jiné, je to součást pravidel a podmínek každé sázkové kanceláře.

Sázková kancelář Betfair – Bonusy

Sázková kancelář Betfair ze zřejmých důvodů nenabízí klasický sign up bonus – tedy vložte například 1.000Kč a získejte 1.000kč zpět. Důvodem je fakt, že tyto bonusy jsou vždy peníze “bonusové” – je nutno několikrát protočit či vložit tu samou částku, aby Vám mohla být vyplacena. Na sázkové burze však vždy leží na stole peníze reálné – pokud uzavřete sázku, uzavíráte ji proti reálnému člověku, který chce peníze reálně vyplatit. Proto má Betfair upravenou nabídku bonusů trochu jinak než klasické sázkové kanceláře bonusová nabídka je však velmi štědrá a umožňuje získat pravodelným hráčům velké finanční výhody navíc.

Pokud doporučíte Betfair svým přátelům, získáte za každého 25€ – více na stránkách Betfairu v sekci “přiveď a vydělej”.

Sázky u Betfair

20€ sázka bez rizika 10-1000€ cash back bonus

Sázka bez rizika = vsaďte 20€ na Vaši první sázkovou příležitost v jakémkoli kurzu – pokud prohraje, Betfair Vám vrátí vklad.

Cashback = sbírejte po dobu prvních 30 dní Betfair body za Vaše sázky. Po měsíci je Vám vyplacen bonus až 1.000€.

Betfair vítá profesionální sázkaře – nemusíte se bát, že v případě, že vyhráváte, je Vám omezen či pozastaven účet, právě naopak se Vám dostanou VIP bonusy a další zajímavé promoakce či pozvánky na sportovní utkání zcela zdarma.

Kasíno Betfair

Noví zákazníci Betfair Kasina se mohou zapojit do obrovského bonusového programu na přivítanou, který zahrnuje první tři vklady až do výše €200

Jak to funguje:

Vklad 1: 100% až do výše €100
Proveďte svůj první vklad a my vám přidáme plných 100%. Takže vložíte €100, ale hrajete s €200.

Vklad 2: 50% až do výše €50
Abyste se mohli bavit dál, přidáme vám dalších 50%, takže když vložíte €100, budete hrát se €150!

Vklad 3: 50% až do výše £50
A ještě jednou, znovu vám k vkladu přidáme 50%, takže můžete zase hrát se €150 při vkladu €100

Pokud se někdo rozhodne připojit se k VIP klubu, máme pro něj doslova mega bonus k prvnímu vkladu – €500 k jakémukoliv vkladu nad €1000!

K získání těchto skvělých bonusů stačí postupovat podle následujících kroků:

1. Založte si účet
2. Proveďte první vklad (k získání bonusu musí přesáhnout €25
3. Po otevření Kasino aplikace nebo Okamžité hry o peníze potvrďte přijetí bonusu.
4. Užijte si bonus – připsán je OKAMŽITĚ!

Betfair Poker

Betfair nabízí pokerový bonus až do výše 2.500USD. Vyberte si svůj vlastní bonus na základně Vašich schopností: od $50 do $2500.

Hry

Betfair nabízí unikátní burzovní hry – takové nikde jinde nenajdete. Můžete například obchodovat na výsledek rulety, jako by se jednalo o obchodování na burze se zlatem. Vyzkoušejte si tuto unikátní zábavu a inkasujte jeden z aktuálně připravených bonusů v sekci „HRY“ na Betfair. Sázky zdarma až do výše 50€.

Vklady a výběry

možnosti vkladů a výběrů

Na Betfair se dají vložit peníze mnoha způsoby, od platebních karet přes Neteller, Moneybookers, Webmoney až po Paysafecard.

minimální vklad/ výběr

– min. vklad je 10€

– min. výběr je 10€

Jak kontaktovat sázkovou kancelář Betfair

Email na Česko-Slovenskou podporu (reaguje velmi pružně): cesky@betfair.com

Telefonní kontakt na CS podporu: 0044 203 059 8888

Doplňující informace

Název: Betfair

Adresa: Betfair, PO Box 34467, Londýn, W6 9WS, Velká Británie

Licence: Betfair v současnosti drží platné licence na provozování svých služeb v následujících zemích: Velká Británie, Itálie, Tasmánie, Malta, Gibraltar.

Měna účtu: EUR (€), USD ($), GBP (£), HKD ($)