Nové automaty v Unibetu a zájezd do Las Vegas!

Nové Vegas automaty u Unibetu a zájezd do Las VegasCasino Unibet si připravilo skvělou promoakci při spuštění 15ti nových automatů Vegas. Automaty jako Bruce Lee, Zeus nebo Lancelot najdete v Casinu Black v záložce „Vegas automaty“.

Akce probíhá od 4. března do 18. března, tedy celých 15 dní. Každý den se hraje turnaj s odměnou 1500€ na jednom z nových Vegas automatů. Kromě denních výher hráči získávají také body do žebříčku. Dva hráči s nejvyšším počtem bodů na konci soutěže získají balíček v hodnotě 3500€ na zájezd do Las Vegas.

Do akce se každý hráč musí nejdříve přihlásit na stránkách Casina Unibet. Každý den budeme aktualizovat náš web s Vegas automatem pro daný den.

Příklad jak se vypočítávají body:

10x zatočíte na automatu „Invaders from planet Moolah“ 5. března. 5 zatočení za 4 EUR a 5 zatočení za 2 EUR. Průměrná denní sázka tak bude vypočítána podle následujícího vzorce: 30 EUR/ 10 = 3 EUR. 10 x 3 = 30. Za tuto hru získáte 30 bodů.

Pokud ještě nemáte účet u Unibetu, zaregistrujte se ještě dnes a získáte bonus 2500 Kč zdarma do hry! Poté se nezapomeňte zaregistrovat do této promoakce jak jsme uvedli výše.

Pro více informací o Unibetu si přečtěte naši recenzi sázkové kanceláře Unibet.

 

Hodně štěstí přejí Nejlepší sázky

14 Responses to “Nové automaty v Unibetu a zájezd do Las Vegas!”