Vsaďte si přes mobil nebo tablet u bet365

bet365 mobilní sázeníDostupné na mobilních telefonech a tabletech, bet365 sázkovou kancelář si nyní můžete vyzkoušet i na mobilu. Jedinečný vstupní bonus, přímé přenosy a sázkařská nabídka. Všechny funkce maté nyní k dispozici kdekoliv a kdykoliv.

Bonus bet365 Na cestách

bet365 bonus na mobilní sázeníPro všechny zákazníky, nové i stávající, nabízí bet365 100% bonus na první sázku podanou přes mobil nebo tablet.

Jednoduše podejte sázku přes mobil nebo tablet nejméně za 30 Kč a získáte bonus ve stejné výši, maximálně 750 Kč. Bonus bude doručen na váš registrovaný email ve formě bonusového kódu. Ten musíte použít do sedmi dní.

Bet365 Na cestách přináší všechny výhody online sázení na počítači do mobilního světa sázení přes mobil a tablet. Hráči mohou prohlížet tisíce sázek na všechny sporty, včetně Live sázek, na svém telefonu. Uživatelé iPhonu, iPadu a Androidu mohou také sledovat živé přenosy sportovních událostí a koňských dostihů.

Live sport na iPhonu, iPadu a Android zařízeních

Bet365 live přenosy na tabletech a mobilechJak jsme se již zmínili, zákazníci s iPhonem, iPadem či Androidem mohou sledovat živé přenosy z fotbalu, tenisu, basketbalu, squashe, kriketu, šipek a snookeru. Aby hráč mohl spusit Live streaming, musím mít dostatečný zůstatek na účtu a nebo podat jakoukoli sázku v posledních 24 hodinách.

Všechny sportovní události, které jsou vysílány Live, mají vedle sebe zobrazenou ikonku televize. Jakmile je živý přenos dostupný, tato ikona se změní na žluté tlačítko „Sledovat„.

Pro co nejlepší kvalitu přenosu je doporučené používat 3G nebo Wifi připojení.

Mobilní sázení bet365 je dostupné na mobilních telefonech Nokia, BlackBerry, iPhone, iPad, Android a Windows Phone.

Bet365 registrace

Přečtěte si naši recenzi sázkové kanceláře bet365