10 USD pro všechny nové hráče Full Tilt Poker

Full Tilt pokerFull Tilt Poker vítá všechny nové hráče lahůdkou. Každý nově registrovaný hráč přes náš web získává zdarma balíček vstupenek v hodnotě 10,30 USD – a nemusí vložit ani cent! Jednoduše si zdarma stáhněte software přes tento odkaz a otevřete účet s reálnými penězi.

POZOR! Tato nabídka platí pouze u nás!

Full Tilt poker 10 USD bonus

Po založení Full Tilt Poker účtu obdržíte následující tikety do turnajů:

2 x $2 Ring Game Tickets
2 x $1 Sit & Go Tournament Tickets
2 x $0.50 Sit & Go Tournament Tickets
1 x $2.20 Scheduled Tournament Ticket
1 x $1.10 Scheduled Tournament Ticket

Full Tilt Poker tikety

Každý tiket vám tak dává možnost vyhrát peníze a postupně budovat svůj bankroll zdarma. Výhry z výše uvedených turnajů můžete použít na zaplacení ostatních poplatků na další turnaje nebo cash games. Balíček 10,30 USD je k specíálně určený pouze pro nové hráče Full Tilt Pokeru, registrující se přes Nejlepší sázky.cz

Všechny tikety obdržíte do šesti hodin po registraci. Pokud nevyužijete vstupenky do Ring Games, vyprší sedm dní poté, co byly připsány na váš účet. Sit & Go a Scheduled Tournament tikety vyprší po 30 dnech.

Co označují stoly „New to the Games“?

Full Tilt Poker New to the Games stoly poskytují hráčům snadnější způsob, jak vyzkoušet různé typy her a zlepšit své pokerové schopnosti. Celková hra postupuje pomalejším tempem než u klasických stolů a hráči mají k dispozici tipy a informace o klíčových aspektech hry a funkcích u stolu. Kromě toho je také zobrazena výhernost vaší kombinace, což vám dává snadný způsob zjistit, zda složit karty neb o pokračovat ve hře.

Bonusový balíček Full Tilt Poker k prvnímu vkladu

Jako nový hráč můžete také využít nabídku k prvnímu vkladu, Bonusový balíček, který obsahuje 100% bonus za první vklad až $600, deset vstupenek na $ 50K First Deposit Freeroll Series a zdarma vstupenku do turnaje, která vám umožní zúčastnit se New to the Games Sit & Go turnaje s buy-inem ve výši $ 2,25. Vstupní bonus automaticky obdržíte při prvním vkladu a nebo při převodu peněz z vašeho PokerStars účtu.

 Full tilt Poker download

Pro všechny promoakce můžete také navštívít Full Tilt Poker webovou stránku.

Pravidla a podmínky této akce:

Tato speciální nabídka je k dispozici od 17. dubna 2013, 00:00 až do 17. května 2013, 23:56.

Hráči nesmí mít otevřený účet s opravdovými penězi. To znamená, že tato akce je dostupná pouze pro nové hráče Full Tilt Poker.

Stáhnout poker software a registraci je nutné provést přes tento odkaz, nebo jakýkoli jiný odkaz Full Tilt Poker na našem webu. Jedině tak se hráč kvalifikuje pro tikety v hodnotě 10,30 USD.

Full Tilt Poker si vyhrazuje právo odmítnout jakékoli tikety a / nebo připsání peněžních prostředků na účtech, které jsou v rozporu s pravidly této soutěže nebo podmínkami Full Tilt Poker. Všichni hráči musí splnit Full Tilt Poker požadavky způsobilosti, především věkové, a Full Tilt Poker si vyhrazuje právo změnit tato pravidla kdykoli az jakéhokoli důvodu, na základě vlastního uvážení.

One Response to “10 USD pro všechny nové hráče Full Tilt Poker”