Fulltilt Poker je zpět?

Fulltilt PokerTěžko říct, zda by tento článek měl začít otázkou nebo sdělením. V posledním týdnu se ve Fulltiltu dějí převratné věci. Jak mnozí poker hráči ví, Fulltilt Poker byl “vykoupený” pokerovým velikánem Pokerstars. Nejlepší sázky včera obdrželi od Fulltilt pokeru email, který říká, že nové spuštění Fulltiltu proběhne už 6. listopadu tohoto roku! Ano, zapište si do kalendáře, už příští měsíc bude opět možné hrát! Fultilt Poker je nyní licencován a celá platforma poběží nezávisle na Pokerstars.

 

Co to znamená pro nové hráče registrované po 6. listopadu 2012?

Noví hráči prakticky nepoznají žádný rozdíl. Fulltilt poker bude funkční úplně stejně, tak jako tomu bylo před “černým pátkem”.

 

Co to znamená pro hráče, kterým byli uzavřeny účty?

  • bude obnoven úplný přístup do původního Fulltilt účtu se stejným uživatelským jménem a heslem
  • přístup ke všem stolům, ať už real play nebo play-money
  • přístup k celému zůstatku účtu, včetně sekce Výběry!!!

 

Screenshot emailu jsme zde přiložili. Emaily jsou od Fulltiltu posílány hromadně. Jako registrovaný uživatel vám tak email buď již přišel, nebo teprve přijde.

Od 6. listopadu vám také na našem webu nabídneme speciální bonus kódy a promoakce jakmile je Fulltilt spustí.

Mimořádná nabídka pro nové hráče: Od 17. dubna 2013 do 17. května 2013 získá každý nově registrovaný hráč tikety to real money turnajů v hodnotě 10,30 USD. A to bez nutnosti vložit peníze. Tuto speciální nabídku jsme popsali zde. Platí pouze pro návštěvníky portálu nejlepsisazky.cz

Fulltilt poker email a nové spuštění 6. listopadu