Bet 365 Fotbal – Mistrovství světa

Čtvrtfinále Mistrovství světa začalo v pátek 4. července a turnaj tak pokračuje ke svému finále, které se uskuteční v neděli 13. července. Bet365 nabízí širokou škálu předzápasových a Live sázkových příležitostí i vylepšené nabídky 0:0 – Peníze zpět, která byla rozšířena a nyní pro všechny zápasy Mistrovství světa zahrnuje i sázky na Střelce prvního, posledního a libovolného gólu.

Bet 365 Golf – The Open

Ve čtvrtek 17. července začíná na hřišti Royal Liverpool golfový turnaj The Open Championship. Díky široké řadě předzápasových sázek a bezkonkurenčním Živým přenosům si během všech čtyř dnů trvání třetího major turnaje jistě každý z vás postaví alespoň jeden výherní tiket.

Bet 365 Kasino na mobil – peníze zpět každý den

Fanoušci Mobilního Kasina mohou od 14. do 27. července získat peníze zpět za hraní široké řady skvělých her na bet365 po dva nebo více dní v řadě. Po kvalifikaci se každý další den hraní v řadě zvýší odměny. Den za dnem tak můžete získávat peníze zpět v Mobilním kasinu.

Bet 365 Poker – Cesta do Ria

Ještě stale máte čas získat denní odměny v nabídce Cesta do Ria v Pokeru na bet365. Skvělé odměny můžete získat až do finále, které se hraje 13. července. Stačí nasbírat 11 karet, poskládat v každém kole svůj tým a vyhrát uvedenou peněžní odměnu. Karty získáte dvakrát rychleji, když budete hrát u exkluzivních prémiových stolů. V každodenních slosováních můžete vyhrát ceny v hodnotě 5.000€, včetně iPadu mini.

Bet365 Hry – Každý den více peněz

Využijte šance získat denně až 3.000 Kč díky nabídce Každý den více peněz ve Hrách na bet365. Za hraní jakýchkoliv mobilních her v po sobě jdoucích dnech od 14. do 27. července můžete získat až 20% peněz nazpět.

Pokud ještě nemáte bet365 hráčský účet, otevřete si jej nyní zdarma!