Adventní kalendář Unibet 17. prosince 2012

Adventní kalendář Unibet 17. prosince - sportovní bonusNAVŠTIVTE KASINO LIVE A ZÍSKEJTE SPORTOVNÍ BONUS

 

Pokud si chcete vyzkoušet požitek ze hry v pravém kasinu a přitom neopustit Váš pokoj, tak právě přišel ten pravý čas! Unibet nabízí exkluzivní bonus pro každého hráče právě dnes!

 

Jak to funguje?

Pro účast se stačí přihlásit a vsadit alespoň 20€ nebo 100€ (nebo ekvivalent v jiné měně) na BlackJack v Live Kasinu Unibet, čímž automaticky získáte bonus 5€ nebo 30€ na sportovní sázky! Nezáleží jestli budete úspěšníUnibet nadělí bonus každému! Zmíněné sázky na BlackJack můžete vsadit buď v jednom kole nebo i v průběhu celého dne.

 

Máte dvě možnosti:

1. Použijte celkem alespoň 20€ (nebo ekvivalent v jiné měně) na Blackjacku v Kasinu Live mezi 00:01 a 23:59 v pondělí 17. prosince a obdržíte bonus 5€ na sportovní sázky!

2. Použijte celkem alespoň 100€ (nebo ekvivalent v jiné měně) na Blackjacku v Kasinu Live mezi 00:01 a 23:59 v pondělí 17. prosince a získáte bonus 30€ na sportovní sázky!

 

K účasti v této soutěži se musíte první přihlásit. To můžete udělat vložením Vašeho uživatelského jména na webové stránce Unibetu, v sekci Adventní kalendář a vybráním políčka „15. prosince“. Poté klikněte „Save“. Ujistěte se, že Vaše uživatelské jméno se bude skládat ze stejných písmen, které jsou uvedené ve Vašem účtu u Unibetu (malá a velká písmena atd.)

Pokud ještě nemáte účet u sázkové kanceláře Unibet, můžete se zdarma zaregistrovat zde.

Recenze sázkové kanceláře Unibet